کاشت مو در اصفهان | تفاوت میان کاشت مو و میکرو اسکالپ را بشناسید :

مقایسه کاشت مو و میکرو اسکالپ

کم پشتی شدید مو ها و فاقد مو بودن در قسمت هایی از سر و یا کل سر علاوه بر خدشه دار کردن در زیبایی و ظاهر موجب آسیب به روحیه و اعتماد به نفس افراد نیز می شود در این خصوص بهترین راه درمان در جهت زیبایی سازی آن استفاده از روش های کاشت مو و میکرو اسکالپ  می باشد .

و ما برای داشتن اطلاعات کافی در خصوص مقایسه کاشت مو و میکرو اسکالپ به صورت دقیق تر و شفاف تر  به توضیحات هر روش به صورت مختصر میپردازیم  .

کاشت مو در اصفهان | بهترین مرکز کاشت مو در اصفهان

اجرا در روش کاشت مو

در جلسه اجرا ابتدا متخصص به بی حس کردن موضعی ناحیه ی برداشت موی فرد که معمولا پشت گوش  و یا پشت سر است میپردازد سپس  موها را برداشت می کنند .
پس از برداشت با دقت و  ضرافت بالا بدون آسیب رساندن به فولیکول ها ، به جداسازی فولیکول ها پرداخته و آن ها را در مناطق خالی از موی سر افراد که با بی حسی موضعی بی حس شده اند ، از طریق برش بسیار سطحی  می کارند و کاشت مو اتمام می پذیرد .

پیوند مو رشد طبیعی موها را در بر دارد و معمولا در یک جلسه و زمانی محدود اجرا می شود ، این روش نیازی به ترمیم نداشته و دائمی می باشد .
پیوند مو روند رشد طبیعی مو ها را در پی دارد بنابراین جلوه ایی فوق العاده داشته و زیبایی و پر پشتی منحصر به فردی را به افراد هدیه خواهد داد .

میکرو اسکالپ

میکرواسکالپ نیز روشی شناخه شده در درمان ریزش مو ها می باشد . اجرا در این روش ، در تمامی مراکز زیبایی و آرایشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد
این روش هاشور سر نام دارد به این صورت که مناطق خالی از موی سر افراد را از طریق هاشور زدن پر می کند .
میکرواسکالپ با توجه رنگ اصلی موهای فرد تهیه دیده میشود تا مناسب با موهای فرد دیده شود و به پر پشت نشان دادن موها کمک کند . این روش در یک جلسه و در زمان محدودی انجام می گیرد اما باید توجه داشت که این روش  نیاز به ترمیم مجدد دارد .

 کاشت مو در اصفهان | مقایسه کاشت مو و میکرو اسکالپ

مقایسه کاشت مو و میکرو اسکالپ

در مقایسه کاشت مو و میکرو اسکالپ باید به این نکته توجه کرد که پیوند مو روش دائمی و صد در صد طبیعی می باشد که ظاهر بسیار طبیعی و منحصر به فرد را برای افراد به همراه خود دارد .
و در مقابل روش میکرو اسکالپ نیز یک روش خوب برای افرادی است که قادر به انجام روش پیوند مو نمی باشند مانند کودکان و افرادی که زیر سن قانونی کاشت مو هستند و به هر علتی در انجام کاشت مو محدودیت دارند می توانند میکرو اسکالپ را جایگزین آن  روش کنند و زیبایی را به مو و چهره خود باز گردانند  .

کاشت مو در اصفهان