کاشت مو در اصفهان

کاشت مو کلینیک تخصصی بهین 

یکی از روش های رایج برای درمان ریزش مو و یا پر پشت کردن مو کاشت مو در اصفهان  به روش FIT و FUT می باشد. کاشت مو به روش FIT و FUT توسط پزشک متخصص و تحت نظر کلینیک های کاشت مو انجام گیرد.

کاشت مو طبیعی ترین و موثرترین روش درمان جهت موهای از دست رفته است که به صورت عمل سرپایی بدون بیهوشی و همراه با بی حسی موضعی صورت می گیرد . بعد از کاشت مو طبیعی ، پانسمان جزئی روی سر گذاشته می شود که جهت جلوگیری از آلودگی استفاده می شود . موهای کاشته شده تا حدود 3 هفته به میزان کمی رشد می کنند و این میزان رشد برای خود شخص محسوس می باشد سپس موهای کاشته شده وارد مرحله استراحت و ریزش می شوند که حدودا 3 ماه طول می کشد تا اوایل ماه چهارم موها مجددا شروع کرده و به طور دائمی باقی می مانند و دچار ریزش نمی شوند .

نتیجه کاشت مو به روش FIT و FUT ارتباط مستقیمی با انجام دقیق آن با روش ها و تکنیک های به روز و تجهیزات آن دارد. این بدین معنا می باشد که روش های سنتی درمانی این روش که عموما به علت عدم تجهیزات کامل در شهرستان ها انجام می شود کامل نبوده و استفاده از روش های سنتی برای انجام این کار سبب تراکم کم و نیاز به جلسات درمانی بیشتری می باشد.

مقایسه دو روش کاشت مو FUT  و FIT

کاشت مو FUT یک عمل کلاسیک به شمار می آید که برای انجام آن نیازمند متخصص آشنا با تکنیک های جراحی است بدین صورت که یک نوار باریک که قطر ان وابسته به مقدار شلی پوست سر است را از پوست پر موی پشت و طرفین سر برداشته می شود و منطقه برداشت با تکنکی خاص بخیه می شود .

باریک برداشت شده توسط تکنسین کاشت مو درمانگاه تخصصی بهین به قطعات کوچک تقسیم می شوند که هر کدام از گرافت ها شامل 1 تا 4 تار مو بوده و روی سطح لازم کاشته می شود .

زمانی که مراجعه کننده ما دارای بانک مو خوبی باشد از روش کاشت مو FIT می توان استفاده کرد ، این روش کاشت مو برش و بخیه ندارد و فرد متقاضی نیاز به بستری شدن ندارد و فولیکول های مو با استفاده از ایزار های خاص به طور جداگانه برداشته می شوند و در نهایت فولیکول ها در محل طاسی کاشته می شود .

روش FIT همان روشی است که به ما امکان می دهخد تا در صورت کم بودن بانک مو از موهای بدن برای پیوند مو استفاده کنیم و محل برداشت غیر قابل رویت خواهد بود و نایزمند گذراندن دوران نقاهت بعد از پیوند مو نیست .

کاشت مو در اصفهان | تاریخچه کاشت مو در جهان

تاریخچه کاشت مو در جهان

تاریخچه استفاده از بخش هایی از پوست سر که دارای مو باشد مربوط به قرن نوزدهم می باشد و استفاده از تکنیک و کاشت موی مدرن از ده 30 میلادی در کشور ژاپن آغاز می شود . در آن زمان جراحان از گرافت های کوچک و یا گرافت های تک واحد فولیکولی برای ترمیم ابرو یا مژه استفاده می کردند اما از این کار برای درمان طاسی بهره نمی بردند .

در اواخر دهه 50 عصر مدرن کاشت مو در جهان غرب شروع شد و مطالعات مختلف پیرامون راهکارها و شیوه های کاشت مو بررسی شد . متخصص پوست نیویورکی به نام نورمن انریش با استفاده از گرافت های مو در بیماران با الگوی طاسی مردانه آزمایش ها و بررسی های خود را شروع کرد . سپس بعدها توسط دکتر والتر پی انگر پارامتر های ناحیه مطمعن تعریف شد که می توان از آن ناحیه دائمی ترین فولیکول های مو را برداشت کرد .

در دهه 80 میلادی با استفاده از برش های نواری جایگزین تکنیک های قبلی شد و دکتر کارلوس یوبل توانست کاشتی با استفاده از از گرافت های کوچک را انجام دهد که این عمل پیوند مو را ابداع کرد . همزمان با این اقدام دکتر ویلیام راسمن توانست در یک جلسه درمانی هزاران میکروگرافت را مورد استفاده قرار دهد و بدین صورت کاشت مو طبیعی در دنیا شروع به پیشرفت کرد . با پیشرفت کاشت مو ، کاشت مو به صورت واحد فولیکولی شروع به شکل گیری کرد و بنابراین گرافت ها و اندازه های آن ها کوچکتر شد .

به دنبال موفقیت های جراحان توجه بیشتری به کلیت گرافت های کاشته شده معطوف شد و در اوایل سال 2000 جراحان کاشت مو تکنیک برش جانبی را آغارز کردند که دراین شیوه جراحان کاشت مو دو تا چهار گرافت فولیکولی مورا دنبال می کنند که باعث می شود موی کاشته شده بهتر روی سر قرار بگیرد و منطقه طاس زا به خوبی تحت پوشش قرار دهد .

 

 کاشت مو در اصفهان کلینیک کاشت مو در اصفهان

کاشت مو در اصفهان با کلینیک تخصصی بهین

کاشت مو در اصفهان و دیگر شهرستان های ایران از پیشرفت هایی در زمینه کاشت مو برخوردار شده اند و تجهیزات لازم برای انجام این کار در بسیاری از این مراکز کاشت مو موجود می باشد.

یکی از شهرهای بزرگ ایران با تاریخ فرهنگی بسیار غنی شهر اصفهان می باشد. اصفهان سومین شهر بزرگ ایران می باشد و از نظر تاریخی به پایتخت تاریخی ایران مبدل شده است. به همین جهت نیازهای افرادی که در این کلان شهر زندگی می کنند کمتر از افراد پایتخت نشین نمی باشد.

یکی از نیاز های مهم که امروزه می توان به سادگی اقدام به درمان آن کرد کاشت مو می باشد. نیاز به مراکز کاشت مو در اصفهان امروزه بیشتر از قبل احساس می شود . خوشبختانه درمانگاه تخصصی بهین در اصفهان با برخورداری از بهترین امکانات و متخصصین جهت انجام انواع روش های کاشت مو در اصفهان آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز اصفهانی می باشد . 

انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در اصفهان

انتخاب کلینیک مناسب  کاشت مو می تواند یکی از مهمترین پارامترها برای حضور نتیجه بهتر داشته باشد . در نظر داشته باشید برای کاشت مو عوامل زیر به عنوان نکات کلیدی و مهم می تواند در بدست آوردن بهترین نتیجه به شما کمک کند . 

 1. انتخاب کلینیک مناسب برای کاشت که این مهم با دیدن نمونه کار ها آگاهی از تکنیک‌ کلینیک ها و مقایسه کلینیک ها از نظر کیفیت و رضایتمندی مشتریان و از همه مهمتر دارای مجوز بودن کلینیک ‌است .
 2. کلینیک انتخابی شما باید توسط افراد مجرب اداره شود و انجام‌کار باید توسط تیم متخصص صورت گیرد تکنسین های کاشت باید زیر نظر پزشک کار کاشت را انجام ‌دهند و پزشک‌در همه مراحل باید حضور داشته باشد .
 3. مشاوره در کاشت از مهمترین مراحل کاشت محسوب می شود بهتر است قبل از اقدام‌ به کاشت با پزشکتان مشورت کنید و پزشک همه مراحل انجام‌ کار و میزان نتیجه ای که حاصل می شود را برای شما توضیح دهند .
 4. از لحاظ فردی باید به صورت منطقی با خودتان کنار بیایید و از پروسه کاشت به اندازه منطقی و بسته به بانک ‌مویتان توقع بهبود داشته باشید نتایج به دست آمده در هر فرد منوط به بانک‌موی فرد ، میزان خونرسانی به ناحیه کاشت ،عوامل وراثتی و هورمونی می باشد و پزشک تا حد امکان تلاش می کند با توجه به شرایط فرد بهترین‌کاست را انجام دهد .
 5.  مراقبت های بعد از کاشت می تواند به شما در داشتن یک‌کاشت موفق کمک قابل توجهی داشته باشد این موهای کاشت شده مثل گنج های کوچکی هستند که باید در حفظ و نگهداری آن بسیار کوشا باشید . 

کاشت مو در اصفهان - روشی نوین برای پیوند مو سر

هزینه کاشت مو در اصفهان چقدر است ؟

هزینه انجام پیوند مو برای افراد مختلف می تواند متفاوت باشد و بستگی به عوامل مختلف از جمله تعداد گرافت ها روش های انتخابی و مورد نیاز پیوند مو ، جنس پوست سر و مقدار طاسی شخص دارد . اطمینان داشته باشید که برای کاشت مو در اصفهان زیر نظر متخصصین درمانگاه تخصصی بهین حداکثر کیفیت با هزینه معقول در انتظار شماست .

در کلینیک تخصصی کاشت مو بهین خدمات ویژه ای برای کاشت مو در نظر گرفته شده است و شما با کمترین هزینه می توانید دوباره زیبایی موهای خود را بدست آوردید.

کاشت مو در اصفهان | سیر زمانی رشد مو بعد از کاشت مو

رشد موها بعد از پیوند مو به چه صورت است ؟

موهای جدید سریعا رشد نمی کنند چرا که فرایند جداسازی موها ، برش دادن و پیوند مو به موها شوک می دهد و به این دلیل در اغلب بیماران 6 الی 8 هفته بعد از کاشت ، موهای کاشته شده کاملا می ریزد .

در 2 تا 3 ماه اول کاشت ، موهای پیوند شده شروع به جوانه زدن می کنند و بعد از حدود 4 تا 6 ماه بعد از زیر پوست بیرون می آیند و حدودا 40 تا 60 درصد از موهای پیوند شده رشد می کند .

در ابتدا موهای رشد کرده نازک و تنک هستند اما به مرور ضخیم و پر پشت می شوند . چرخه رشد موهای کاشته شده معمولا 12 ماه است و در برخی از افراد 18 ماه طول می کشد که معمولا در زنان رایج است .  

کاشت مو در اصفهان | پاسخ به یکی از سوالات متداول پیرامون اثر زخم پیوند مو

توصیه های مهم برای بعد از پیوند مو

جلوگیری از تورم :

برای جلوگیری از تورم شب اول بعد از پیوند موهر یک ساعت 20 دقیقه روی آن یخ قرار دهید و هر بار حداکثر یک دقیقه یخ را روی پیشانی نگه دارید اما در صورتی که سینوزیت دارید از این کار پرهیز کنید .

طریقه صحیح خوابیدن :

زیر سر خود دو عدد بالش قرار دهید به شکلی که سر زاویه 30 درجه داشته باشد . ترجیحا طاق باز بخوابید اما اگر نمی توانید در این حالت بمانید به پهلو راست یا چپ بخوابید .

باز کردن پانسمان :

ابتدا کلاه توری سرجی فیکس را بردارید سپس ناحیه بیت موهای کاشت شده را از کنار گوش قیچی کنید و پانسمان را به آرامی بردارید سپس مقدار زیادی آب بر روی لایه های زیرین ریخته و منتظر بمانید که پانسمان کاملا خیس بخورد و بعد از حدود 15 دقیقه به آرامی باقی پانسمان را از روی ناحیه کاشت بردارید .

مطالب پیشنهادی مرتبط : 

اثرات روانی پیوند مو بر افراد

امروزه پیشرفت های زیادی در زمینه کاشت مو و ترمیم مو مناسب افرادی که امکان پیوند موی طبیعی در آنها وجود دارد  صورت گرفته . افرادی که کاشت موی طبیعی استفاده کرده اند امکان انجام تمامی فعالیت های روزانه مانند حمام رفتن ، سشوار کشیدن ، رفتن به استخر ، رنگ کردن و … را دارند .

اگر در اثر ریزش موی خود دچار افسردگی ، کمبود اعتماد به نفس ، اضطراب و دیگر مشکلات احساسی شده اید با کمک این درمان بر این احساسات غلبه کنید و زندگی همراه با اعتماد به نفس بالا را تجربه نمایید .

کاشت مو در اصفهان | تفاوت های بانک مو قوی و ضعیف

بهترین روش کاشت مو در اصفهان  

منظور از بهترین روش کاشت مو روشی است که بیشترین سازگاری را با نیاز ها و شرایط بدنی شما را داشته باشد می توان گفت در واقع بهترین کاشت مو مناسبترین روش برای هر فرد می باشد .

مناسب ترین روش کاشت مو برای شما بهترین نتایج را به همراه دارد . عواملی که در انتخاب بهترین روش کاشت مو موثرند ، عبارتند از :

 1. میزان طاسی شخص مراجعه کننده
 2. وضعیت بانک مو فرد
 3. نحوه بهبودی زخم
 4. تراکم خواسته شده برای کاشت مو
 5. انعطاف پذیری پوست
 6. بیماری های خاص شخص

با ما همراه باشید تا در این راه بهترین ها را به شما ارائه دهیم :
ارتباط با ما
☎۰۳۱۳۶۲۹۰۶۸۹
☎۰۳۱۳۶۲۷۲۷۳۴
📱09390605205
Hair transplant in IRAN
زراعه الشعر فی ایران
🇮🇷:۰۳۱۳۶۲۹۰۶۸۹
09390605205


درمانگاه تخصصی کاشت مو و لیزر پوست بهین

اولین کلینیک تخصصی پوست و مو

کاشت مو در اصفهان

دارای گواهی نامه iso 9001/2008 از نوبل انگلستان

جهت اطلاع از آدرس و ساعات کاری به بخش تماس با ما سایت مراجعه نمایید.