کاشت مو در اصفهان |کاشت مو در زنان

کاشت مو در زنان

اغلب بانوان مشکل ریزش موی خودرا ازدیگران مخفی کرده وبا کاهش حجم موها و ریزش انها اعتمادبه نفس خود را ازدست می دهند.اما امروزه با روش های جدیدی که ابداع شده دیگر نگرانی برای کاشت مو در زنان وجود ندارد . 

به طورکلی ریزش موی بانوان به سه دسته تقسیم میشودکه دراین مقاله به توضیح انواع ان می پردازیم :

  • ریزش موضعی

ریزش موی بانوان به شکلی است که ممکن است به علت شکستگی، ریزش موی طبیعی یا ژنتیکی و … اتفاق افتاده باشد که اغلب اگر وسعت ریزش پایین باشد می توان کاشت مو انجام داد.

  • ریزش موی ارثی

ریزش موی طرح داربانام علمی الوپسی اندروژنتیک باشروع یائسگی به وجودمی اید ودراین دوره دربانوان افزایش میابد.این نوع ریزش موی بانوان بسیارشبیه به ریزش مو در اقایان می باشد وبه این شکل است که ریزش ازجلو سر و طرفین و یا قله سر شروع می شود و دلیل به وجود امدن ان دربانوان ژنتیک است.

  • ریزش موی گسترده وپراکنده

دراین نوع ریزش که یکی ازشایع ترین انواع ریزش است تمام پوست سربه طور یکدست دچار ریزش مو می شود.دراین حالت علاوه براینکه ازتعدادموهاکاسته میشودضخامت موهانیزکم میشود.این ریزش به صورت پراکنده بوده وموهای پشت سررانیز تحت ریزش قرارمیدهدوبه همین دلیل درصورت وجوداین نوع ریزش کاشت موبرای بانوان مناسب نمیباشد.شایان به ذکراست که بابالارفتن سن بانوان فرق سر انها گسترده ترشده و موها نازک ترمی شود.اما این امرباریزش موگسترده تفاوت داردواین امریک مسئله طبیعی میباشدودردوران یائسگی اتفاق می افتد.برای درمان ریزش مو بهتر است که باپزشک متخصص مشورت کنید.

 کاشت مو در اصفهان | کاشت مو در زنان یا ترمیم مو !

کاشت مو در زنان

بهترین روش برای کاشت مو در زنان ترمیم مو می باشد که در روش انتخاب حالت مو ، رنگ مو ، جنس مو و … به سلیقه شخص اقدام کننده می باشد. طریقه کاشت مو بدین صورت است که شبکه ای شبیه سازی شده به پوسته سرانسان بانام علمی (شبکه ای)به وسیله موادکراتین گیاهی روی سرفیکس شده  و موهای طبیعی انتخاب شده تار به تار روی شبکه بافته  می شود. در این نوع ترمیم مو فردبه راحتی قادر به رفتن به حمام سونا و استخر می باشد . قابلیت رنگ ، مش ، دکلره ، سشوار و استفاده از ژل و تافت از مزایای دیگر ترمیم مواست.

مطالب پیشنهادی : 


کلینیک کاشت مو بهین