کاشت مو در اصفهان | آیا کاشت مو گزینه ایمنی است؟

آیا کاشت مو گزینه ایمنی است؟

در تعریف کاشت مو ایمن می توان اینگونه گفت که کاشت مو یکی از مطمئن ترین روش های موجود برای درمان کردن ریزش مو و یا طاسی است. فرایند کاشت مو به این صورت است که پزشک مشاور پس از انجام یکسری ازمایشات لازم تصمیم می گیرد کاشت مو را در محل مورد نظر انجام دهد. در کاشت مو از موهای پس سر یا اطراف سر خود بیمار استفاده می شود تا بیشترین تطبیق را با موهای سر بیمار داشته باشد. کاشت مو به روشهای مختلفی انجام می شود که برخی از آنها منسوخ شده است و برخی دیگر مدرنتر است و نتایج مطلبوتری برای بیمار حاصل می کند.

حسن کاشت مو در این است که موهای کاشت شده پس از یک دوره تقریبا 9 ماهه به رشد کامل می رسد و بصورت دائمی می شود. از سوی دیگر درمان سریع ریزش مو از دیگر محاسن کاشت مو است . همچنین باید گفت کاشت مو در مقایسه با دیگر روشهای مصنوعی بازسازی مو، بسیار مقرون به صرفه است. مزیت دیگر کاشت مو این است که می توان موهای جدید را به صورت یکدست توزیع کرد.

 کاشت مو در اصفهان | بعد از خواندن این مقاله به ایمنی کاشت مو پی می برید

شرایط کاشت مو ایمن 

قبل از کاشت مو باید یکسری شرایط داشته باشید. مثلا فرد متقاضی کاشت مو نباید زیر 21 سال سن داشته باشد. در کل می توان گفت ضرورت کاشت مو با بررسی عواملی مانند سن و سال، میزان ریزش و یکسری مسائل و بیماریهای حاص تعیین می شود بنابراین قبل از اقدام به کاشت مو معمولا بیمار یک پرسشنامه پر می کند.

امروزه ریزش مو تبدیل به یک مشکل رایج بین مردم با هر رده سنی شده است. ریزش مو دلایل مختلفی می تواند داشته باشدمثل استرس، عدم تعادل هورمونی و تغذیه ای.

افرادی که طاسی دارند می توانند با کاشت مو بطور دائمی از ان رهایی یابند.

کاشت مو یکی از بهترین راه حل ها برای این است که ظاهری طبیعی داشته باشید امروز برای کسب بهترین نتیجه ، کاشت مو را به روش fue انجام می دهند چون این روش مزایای زیادی دارد از جمله:

فاقد درد و خونریزی، بهبود سریع، ایجاد ظاهری طبیعی، قابلیت پوشاندن موهای دیگر، بدون بیهوشی، درمان دائمی مو.

اغلب ما فکر می کنیم کاشت مو یک تکنیک گرانقیمت است بنابراین از روشهای غیر کاشت استفاده می کنیم اما باید توجه کنیم که کاشت مو روشی است که ریزش مو و حتی طاسی فرد را بطور دائمی درمان می کند. بنابراین درمقایسه با دیگر روشها، کاشت مو ارزشمندتر است و ارزش هزینه کردن دارد.

البته هزینه کاشت مو در افراد مختلف متفاوت است اما بطور کلی می توان گفت هزینه های کاشت مو در مقایسه با امتحان کردن روشهای دیگر بسیار به صرفه است.

مطالب پیشنهادی : 


کلینیک کاشت مو بهین