کاشت مو در اصفهان - تکنیک های کاشت مو

چه روش‌هایی برای کاشت مو وجود دارد؟

خوشبختانه تکنیک های کاشت مو تنوع بالایی دارند و این باعث شده که تعداد بیشتری از متقاضایان کاشت مو بتوانند کاشت موی موثر و با تراکم عالی دریافت کنند. تفاوت اصلی روش‌های مختلف کاشت مو در شیوه‌ و تکنیک برداشت گرافت‌ها است. مثلاً در روش FUT برداشت به شکل نواری انجام می‌شود و در روش FIT فولیکول‌ها را به شکل واحدی استخراج می‌کنیم.

یادتان باشد که در مورد کاشت مو یک قانون کلی وجود دارد:

هرچه برداشت گرافت‌ها بهتر انجام شود، نتیجه‌ی کاشت مو بهتر می‌شود.

در بین روش‌های مدرن و استاندارد کاشت مو، روش FUT باسابقه‌ترین و روش MicroFIT جدیدترین روش در ایران است.

آیا روش FUT یا کاشت موی نواری بهترین روش کاشت مو است ؟

کاشت مو نواری یکی از روش های کاشت مو است که در برخی موارد متخصصان برای رفع ریزش موهای بیمار از آن استفاده می نمایند. بهتر است بدانید کاشت مو انواع مختلفی دارد و به دلیل مزایا و معایبی که هر کدام دارند برای دسته ای از بیماران به کار گرفته می شوند. اما در حال حاضر از میان روش هایی که وجود دارد کاشت مو strip و یا نواری کمتر به کار گرفته می شود چون به طور کلی معایب این روش از مزایای آن بیشتر است و عوارضی که به دنبال می آورد بیشتر از روش های دیگر خواهد بود.

در گذشته وقتی از کاشت مو حرف می‌زدیم، همه بلافاصله به یاد زخم‌های نواری پشت سر می‌افتادند. زخم نواری نشانه‌ی اصلی کاشت مو به روش FUT است. در این روش پزشک از پوست پشت سر یا بالای گوش شما نواری از پوست را برداشت می‌کند. سپس در زیر میکروسکوپ فولیکول‌های موجود در نوار پوستی را استخراج کرده و دانه به دانه در محل‌های خالی پوست سر می‌کارد.

زمانی که روش FUT ابداع شد به شکلی بدون رقیب بهترین روش کاشت مو به حساب می‌آمد.این تکنیک هنوز هم به عنوان یکی از موثرترین روش‌های کاشت مو در دنیا شناخته می‌شود.

بیشتر بخوانید :

اگر تصمیم کاشت مو دارید ، بخوانید !!

کاشت مو و ترمیم آن چه تاثیرات روانی بر شخص دارد ؟


کاشت مو در اصفهان | کلینیک بهین