کاشت مو در اصفهان | کاشت مو برای بیماران قلبی

 تکنیک کاشت مو برای بیماران قلبی

کاشت مو روش های متفاوتی را در بر دارد . اما سوالی که بسیار پرسیده می شود و مردم نسبت به آن خواهان آگاهی می باشند دانستن این پرسش می باشد که آیا کاشت مو برای بیماران قلبی نیز کاربرد دارد ؟
کاشت مو برای بیماران قلبی تا کنون هیچگونه مشکلی را ایجاد نکرده و گزارشی در ارتباط با عوارض این روش در بیماران قلبی ثبت نگردیده است .

اما موضوعی که وجود دارد رابطه مستقیم بیماری قلبی با ریزش مو می باشد ، تحقیقات نشان داده است که افراد مبتلا به بیماری های قلبی بیشتر دچار یزش مو می شوند و گاها طاسی را تجربه می کنند به همین خصوص به دنبال راه درمان برای مشکل خود می گردند . کاشت مو برای بیماران قلبی باید در قدم اول توسط متخصص قلب فرد مبتلا تایید گردد و با اجازه متخصص قلب با توجه به شرایط بیمار ، فرد  اقدام به  کاشت مو کند و سپس متخصص کاشت مو با توجه به شرایط فرد و دارو های مصرفی وی تایید کند که کاشت مو برای این فرد صورت می گیرد یا خیر ، در صورت عدم شرایط بیمار برای انجام کاشت مو  ، استفاده از روش ترمیم مو پیشنهاد می شود ، روشی غیر تهاجم که  هیچگونه محدودیتی نداشته و برای هر فردی مناسب می باشد و ظاهری کاملا طبیعی و زیبا به افراد هدیه می دهد .

اما در مجموع کاشت مو برای بیماران قلبی در صورت اجرا گرفتن کاملا بدون خطر می باشد و هیچگونه  خطر و آسییبی را برای افراد به دنبال نخواهد داشت .

 کاشت مو در اصفهان |  تکنیک کاشت مو برای بیماران قلبی

کاشت مو برای افراد مبتلا به بیماری قلبی

روش کاشت مو ، ابتدا  قسمت پشت گوش و یا پشت سر بیمار را که داری موهای قوی می باشد را با بی حسی موضعی بی حس کرده و سپس متخصص مربوطه موهای آن نواحی را با ظرافت تمام از طریق سوزن هایی بسیار ظریف با استفاده از برشی دو میلی متری ، مو ها را برداشت می کند و سپس با مهارت تمام و ظرافت زیاد فولیکول های موها را جداگانه و با دقت جدا کرده و سپس با بی حس کردن  ناحیه خالی از موی سر توسط بی حسی موضعی ، فولیکول ها را با برشی دو میلی متری در محل می کارند . این روش کاملا بدون درد و خونریزی و جراحی می باشد و جای هیچگونه خط اسکار و بخیه ایی را نمایان نمی کند و نتیجه ایی کاملا طبیعی و زیبا بر جای می گذارد .

 

کاشت مو در اصفهان 

کلینیک تخصصی بهین