کاشت مو در اصفهان | کاشت مو برای موهای کم پشت

کاشت مو ، موهای کم پشت به چه صورت انجام می شود ؟ 

کاشت مو برای موهای کم پشت  ، روشی دائمی و تضمینی می باشد که در سر تا سر دنیا مورد استفاده قرار گرفته و بهترین روش درمان ریزش و کم پشتی موها  شناخته شده است .

مو مهم ترین عضو در زیبا سازی و زیبایی چهره می باشد و در صورت ، نبود مو و یا ریزش بیش از حد آن ، در نهایت کم پشت بودن مو ها موجب ضعف در ظاهر و تحت شعاع قرار دادن  روحیه و اعتماد به نفس افراد خواهد شد.
معمولا درمان های متفاوتی برای درمان ریزش مو و کم پشتی مو ها وجود دارد که بسیاری از آن ها غیر استاندارد و دارای عوارض جانبی بوده و تعدادی نیز  برگشت ریزش مو ها را به همراه خود دارند  ، اما خوشبختانه با پیشرفت علم پزشکی در زمینه زیبایی و به وجود آمدن روش  کاشت مو برای موهای کم پشت  این امکان را به وجود آورد که درمان ریزش مو با بالاترین کیفیت و  کاملا تضمینی  اجرا گردد .

این روش در ابتدا  ناحیه سر فرد را به واسطه بی حسی موضعی توسط متخصص مربوطه سر می کند و سپس  موهای دور سر فرد  یا پشت گوش شخص ،   با ظرافت تمام تیم پزشکی ، برداشت شده  و با ظرافت و  دقت فراوان خود فولیکول های مو ها را دانه به دانه جدا می کنند تا کاملا سالم و بدون آسیب جدا شوند ،  سپس با دقتی کافی فولیکل ها را بر ناحیه خالی از موی سر فرد از طریق  ایجاد سوراخی  دو میلی متری می کارند .

این روش بدون عارضه و بدون ایجاد هیچگونه آلرژی می باشد زیرا روشی غیر تهاجمی بوده و از موی سر خود فرد در قسمت سر وی استفاده می شود بنابراین روشی تضمینی  و بدون عارضه به شمار می رود .

 کاشت مو در اصفهان |  ریزش مو

شرایط کاشت مو برای کم پشتی موها

در قدم اول باید توجه داشت که انتخاب متخصصی ماهر و با تجربه  از مهم ترین ملاک های اجرای کاشت مو برای موهای کم پشت می باشد مورد بعدی انتخاب کلینیک خوب و مجهز  می باشد ، کلینیک کاشت مو باید کاملا استاندارد و استریل باشد و تمامی  روش های اجرایی کاشت مو برای موهای کم پشت را  دارا باشد  زیرا کاشت مو روش های مختلفی را به خود اختصاص داده است . برای گرفتن اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید : 

ارتباط با کلینیک کاشت مو بهین