کاشت مو در اصفهان | کاشت مو برای درمان آلوپسی

تاریخچه کاشت مو برای درمان طاسی

شاید تصور کنید کاشت مو روشی است که فقط در این دوره برای درمان آلوپسی استفاده می شود و روشی کاملا جدید به شمار می رود اما بهتر است بدانید کاشت مو سالهاست که برای درمان آلوپسی و ریزش مو از آن استفاده می شود و تاریخچه کاشت مو به سال ها قبل برمی گردد. این روش تقریبا از اوایل دهه ۱۹۵۰ برای رفع آلوپسی بیماران مورد استفاده قرار گرفته است.

در ابتدا برای کاشت مو فقط از روش های محدودی استفاده می شده است اما با گذشت زمان و پیشرفت علم روش های زیادی برای آن به وجود امده که باعث شده است مزایای کاشت مو تا حد زیادی افزایش پیدا کند و بسیاری از افراد تمایل پیدا کنند تا برای درمان طاسی خود از آن استفاده کنند. در حال حاضر متقاضیان کاشت و پیوند مو در میان روش های درمانی دیگر بسیار افزایش یافته است و جزء اولین انتخاب های افراد قرار می گیرد.

کاشت مو در اصفهان تاریخچه کاشت مو در جهانتاریخچه کاشت مو

همانطور که گفتیم تاریخچه کاشت مو به دهه ی ۱۹۵۰بر می گردد .در این سالها متخصصان برای استخراج فولیکول ها تکه ی بزرگی از پوست بیمار را برش می داده اند. این کار باعث می شده تا بیماران شاهد خونریزی های گسترده باشند و علاوه بر این نیز در بسیاری از موارد عفونت به وجود آید به همین دلیل بسیاری از بیماران از این روش هراس داشته اند و با نگرانی آن را انجام می داده اند.

با توجه به این که بعد از استفاده از این روش ها جای زخم و بخیه باقی می ماند قطعا زیبایی فرد کاهش پیدا خواهد کرد . امروزه استفاده از این روش ها کاملا منسوخ شده است و متخصصان ازآن استفاده نمی کنند.


مطالب پیشنهادی : 

تاریخچه کاشت مو در جهان

تکنیک های کاشت مو – کاشت مو در اصفهان

نکاتی که در روز کاشت مو باید رعایت کنید :