کاشت مو در اصفهان - هایفوتراپی

هایفوتراپی

اصولا ارزش و اهمیت هایفوتراپی در همین ویژگی منحصر به فرد است که سطح خارجی پوست ، کاملا دست نخورده باقی می ماند.

علت این پدیده این است که انرژی این امواج آنچنان بالانیست که بتواند در نقطه برخورد با سطح پوست باعث سوختگی شوند ، اما وقتی این امواج در عمق پوست با یکدیگر تلاقی نموده و کانونی شوند، می توانند اثر یکدیگر را تشدید و تقویت کنند و کانونی شدن امواج در عمق 5/1 تا 5/4 میلیمتری پوست باعث ایجاد حرارت 65 تا 70 می گردد و این حرارت باعث منعقد شدن الیاف کلاژن و سلول ها در آن نقطه می شود.


هایفوتراپی ( HIFU THERAPY )  چیست ؟

هایفوتراپی ( HIFU THERAPY )  دستگاه زیبایی و پزشکی “HIFU” مخفف اولتراسوند متمرکز با شدت بالا است

Focus HIFU Aesthetic با استفاده از فناوری سونوگرافی برای تحریک پوست ، کمک به تولید بافت نرم و بلافاصله احیای نشاط پوست را برای نتایج فوراً قابل توجه و بدون خرابی انجام می دهد.

E-Clip HIFU Medical از انرژی سونوگرافی با تمرکز بالا در اعماق لایه های درمی ، چربی و عضلانی زیر جلدی استفاده می کند و باعث ایجاد صدمه حرارتی می شود. HIFU یک درمان پیشرفته با یک نفوذ بسیار عمیق تر و طولانی تر از لیزر کسری یا فناوری RF است. این یک روش غیر تهاجمی است که از روند بهبودی بدن برای بلند کردن و سفت شدن پوست شل روی گردن ، خط فک ، چانه ، زیر چشم و ابرو استفاده می کند.


هایفوتراپی چیست ؟
هایفوتراپی چیست ؟

کاهش چین و چروک پوست با استفاده از هایفوتراپی

HIFU مخفف اولتراسوند با تمرکز زیاد است و روشی نوآورانه ، بدون درد و غیر تهاجمی برای کاهش چین و چروک هایی است که تا دو سال به طول می انجامد و مناسب پوست است. برنامه های اضافی شامل لیفت صورت و صورت است.

این یک روش سونوگرافی تخصصی است که در انجام لیفت صورت غیر جراحی بسیار مؤثر است. این روش غیر تهاجمی و کاملاً بی خطر است.

این یک روش سونوگرافی تخصصی است که در انجام لیفت صورت غیر جراحی بسیار مؤثر است. این روش غیر تهاجمی و کاملاً بی خطر است.

HIFU لایه های عمیق پوست را شبیه به جراحی زیبایی هدف قرار می دهد. این یک جایگزین عالی برای یک روش جراحی یا برای افرادی است که به دنبال افزایش اثرات جراحی زیبایی هستند.

فقط یک درمان لازم است. بالا آمدن به طور طبیعی با تحریک لایه های عمیق ساختاری پوست اتفاق می افتد. یک واکنش طبیعی و ترمیم کننده آغاز می شود و باعث تحریک رشد کلاژن جدید و گردش بهتر می شود که به مرور زمان پوست را لیفت و سفت می کند. نتایج به تدریج در طی 2-3 ماه ساخته می شود و تا 6 ماه پس از درمان همچنان بهبود می یابد.

می توانید بلافاصله پس از انجام عمل ، فعالیت طبیعی خود را از سر بگیرید. هیچگونه خرابی یا الزامات بعد از عمل وجود ندارد.
این درمان باعث پوستی محکم تر ، کاهش چین و چروک های ظریف و عمیق اطراف چشم ، حلقه های تیره ، پیشانی ، دهان و گردن می شود.
HIFU کمک می کند تا پیشرفت علائم پیری را کندتر کند و خاصیت ارتجاعی پوست در صورت ، گردن ، خط فک و دکلته را بهبود بخشد.


HIFO RF Fractional