کاشت مو در اصفهان - اگر قصد کاشت مو و ابرو دارید ، حتما بخوانید !

کاشت مو

نکته مهم زیبایی صورت اینجاست که سه شاخص ژنتیک، عوامل هورمونی و سن افراد تاثیر زیادی در مقدار حجیم بودن موها دارند و کاشت مو به این عوامل وابسته است .

بعضی از  افراد به علت تداخلات هورمونی در روند کم پشت شدن و نهایتا طاسی مو می شوند، در افراد دیگر سابقه خانوادگی و ژنتیک عامل مهم به شمار رفته و سبب می شود مشکلات ریزش مو و… را تجربه کنند .

به همین علت می توان بیان کرد عمل های کاشت مو با جدیدترین متدهای موجود در کشور ما انجام شده و افراد بسیار زیادی با عمل های جراحی کاشت مو به زیبایی و ظاهر مورد نظر خود می رسند.

تکنیک های این کاشت متعدد بوده و هر فرد بنا به نیاز و تشخیص پزشک معالج خود یکی از روش های FIT،FUT ،SUT ، PRP ،MFIT  ، FLAP ،punch graft ،scalp reduction  عمل کاشت مو را انجام می دهد.


بهتر است بخوانید : آشنایی با روش های کاشت مو با درمانگاه تخصصی کاشت مو بهین


کاشت ابرو

ابرو تاثیر مهمی در ظاهر افراد داشته و در صورت نامناسب بودن می تواند چهره افراد را تحت تاثیر خود قرار دهد. به همین دلیل افرادی که دارای ابروهای کم پشت هستند اقدام به کاشت ابرو می کنند.

عوامل متعددی می توانند باعث کم پشت شدن ابرو شوند و یا بیماری های متعددی در این زمینه موثر هستند. به همین دلیل باید گفت یکی از راه حل هایی که سبب می شود ظاهر ابروی افراد به مانند قبل شود کاشت ابرو می باشد.

کلیات کاشت ابرو مانند مورد بالا بوده فقط در کاشت ابرو به علت اینکه وضعیت خاص تر بوده باید عمل کاشت ابرو با ظرافت و ریز بینی بیشتری انجام شود چرا که ناحیه ابرو کوچک بوده و باید دقت بالایی در آن وجود داشته باشد تا ظاهر فرد دچار مشکل نشود و به بافت نیز آسیبی نرسد.

در این عمل موهایی که در کناره گوش وجود دارند را به دلیل نرم بودن و شبیه بودن به بافت ابرو برداشته و در ناحیه ابرو می کارند. پس از سپری شدن چند رو ابروهای کاشته شده ریزش کرده و بعد از تقریبا 3 ماه موهای جدید ابرو کم کم ایجاد شده زده و در نهایتا در پس از سپری شدن 9 ماه پس از کاشت ابرو موهای ابرو کامل در آمده و تکمیل می شود.

کاشت مو

تاثیر لیزر بعد از کاشت مو 

امروزه برای افزایش افیکیسی (میزان موثر بودن) کاشت مو از روشهای مختلفی استفاده می شود . طی تحقیقی که دکتر محسن سلیمانی متخصص درمانگاه تخصصی کاشت مو و لیزر پوست بهین ازبین حدود دویست بیمار انجام دادند نتایج قابل توجهی بدست آمد

خلاصه این تحقیق این است که با استفاده از لیزر کم توان بعد از کاشت  می توان افیکیسی در روش برشی را از 80 درصد می توان به 95 درصد رساند و در روش غیرجراحی نیز می توان افیکیسی کاشت را از حدود 70 میتوان به 80 درصد رساند. 

علاوه بر آنچه گفته شد با استفاده از لیزر کم توان می توان اسکار عمل جراحی را تا حدود زیادی ازبین برد. البته طبق بقیه مکانیسم های لیزر کم توان اینجا هم لیزر کم توان باعث افزایش خونرسانی و بهبود زخم و… می شود.


درمانگاه تخصصی کاشت مو بهین