کاشت مو در اصفهان | پیوند مو از موی دیگران امکان پذیر است ؟

پیوند مو از دیگران چیست ؟

پیوند مو از دیگران برای افرادی که امکان استفاده از روش کاشت مو را به هر دلیلی ندارند پیشنهاد می شود پس اگر شما هم امکان استفاده از کاشت مو را ندارید باید بدانید که با استفاده از روش پیوند مو از دیگران بدون نیاز به جراحی ، بی حسی و یا بی هوشی ،  مدت زمان درمان طولانی ، بدون نیاز به بانک مو ، بدون نیاز به روش های کاشت مو و انتظار طولانی نتایج درمان صاحب موهایی با نمای طبیعی و کاملا مطابق با چهره و موهای اصلی خود شوید . این روش که به عنوان ترمیم مو در کل جهان کاربرد دارد از طریق پیوند مو و استفاده آن ها در پروتز مورد استفاده قرار می گیرد . 

پیوند مو از دیگران قابل انجام است؟

از  مشکلات ظاهری که افراد زیادی را به دلایل کاملا مختلف به خود درگیر می کند می توان به ریزش مو اشاره کرد ، همانطور که می دانید مو می تواند تاثیر مستقیمی بر ظاهر و چهره هر فردی بگذارد و این یک مورد آشکار در اهمیت مو برای زیبایی خانم ها و آقایان می باشد.

ریزش مو می تواند در اعتماد به نفس و روحیه افراد تاثیری منفی بگذارد و همین موضوع سبب تغییر روند زندگی آن ها شود و مشکلات زیادی را برای آن ها به همراه داشته باشد  ، ریزش ها دلایل مختلفی دارند و به شکل های مختلف ظاهر می شوند که درمان  برای آن ها متفاوت خواهد بود . اما نوعی از ریزش ها هستند که بسیار شدید بوده و مورد درمان های دارویی و یا گیاهی قرار نخواهند گرفت .
برای ریزش های شدید روش کاشت مو یک روش موفق و پیشنهادی می باشد که از طریق پیوند مو از فرد سبب رویش مجدد موها خواهد شد که اینکار توسط برداشت فولیکول موهای خود شخص صورت می گیرد و رشد مجدد موها را شامل می شود. اما افراد زیادی هستند که فاقد بانک مو و یا عدم بانک موهای قوی می باشند در این صورت نمی توانند کاندیدای کاشت مو باشند ؟

بیشتر مطالعه کنید : 

دلایل ناگهانی ریزش مو در نوجوانان

جلوگیری از ریزش مو با کاهش استرس

جلوگیری از ریزش مو با تغذیه‌ی مناسب

 کاشت مو در اصفهان | ویژگی های پیوند مو از دیگران

ویژگی های پیوند مو از دیگران

  • موهای به کارگرفته شده ، موهای طبیعی از سرچیده شده می باشند.
  • موها از روی پروتز نمیریزند و پوسیدگی و تغییر جنس ندارند.
  • موها قابلیت رنگ پذیری و اسپری شدن ، سشوار ، اتوی مو دارند.
  • جنس پروتز از مواد طبیعی مانند کراتین می باشد به همین دلیل آسیبی به کف سر ایجاد نمی کند و از همه مهم تر ظاهری مشابه با کف سر دارد بنابرین ظاهر کاملا طبیعی برای نمای سر خواهد داشت و افراد محدودیتی در استفاده آن در حمام ، استخر و . . . نخواهند داشت.
  • چسب به کاربرده شده از مواد کراتین می باشد و آسیبی به پوست سر نمی رساند.

به طور کلی این روش بی دردسر ترین روش برای رسیدن به ظاهری ایده آل و طبیعی می باشد که تنها در صرف چند ساعت در یک جلسه می توانید صاحب ظاهری زیبا و جذاب شوید.

بنابراین پیوند مو و عملا کاشت مو از موی دیگران به جز موی خود شخص امکان پذیر نمی باشد برای گرفتن اطلاعات بیشتر و کلینیک معتبر کاشت مو در اصفهان با ما در تماس باشید .