کاشت مو در اصفهان - درمان موهای زائد با لیزر الکس نابلکس

لیزر موهای زائد با استفاده از فناوری لیزر الکس نابلکس

لیزر موهای زائد : دستگاه الکس نابلکس برای ازبین بردن موهای زاید بدن دقیقترین وبدون دردترین دستگاه الکس دنیاست ،که با انجام حداقل 4 جلسه کل موهای زاید مخصوصا درخانمها ازبین می روند . 
در  کلینیک تخصصی بهین با قیمت مناسب وتوسط پزشک خانم وآقا و تکنسین های مجرب اینکار انجام می گیرد .


مزایای لیزر موهای زاید

لیزر برای از بین بردن موهای ناخواسته از صورت ، پا ، بازو ، زیر بغل ، خط بیکینی و مناطق دیگر مفید است.

مزایای لیزر موهای زائد شامل موارد زیر است:

دقت لیزرها می توانند موهای تیره و درشت را به طور انتخابی هدف قرار دهند در حالی که پوست اطراف خود را آسیب نبینند.

سرعت. هر پالس لیزر کسری از ثانیه طول می کشد و می تواند موهای زیادی را همزمان انجام دهد. لیزر می تواند هر ثانیه تقریباً یک چهارم اندازه را درمان کند. مناطق کوچک مانند لب فوقانی در کمتر از یک دقیقه قابل درمان هستند و مناطق بزرگ مانند پشت یا پاها ممکن است تا یک ساعت طول بکشد.

پیش بینی پذیری، قابل پیش بینی بودن. بیشتر بیماران بعد از متوسط ​​سه تا هفت جلسه ریزش مو دائمی دارند.

"<yoastmark

نحوه آماده سازی برای لیزر موهای زائد

لیزر موهای زاید چیزی بیش از موهای زائد ناخواسته است. این یک روش پزشکی است که به انجام تمرین نیاز دارد و خطرات احتمالی را به همراه دارد. قبل از انجام لیزر موهای زاید ، باید اعتبار پزشک یا تکنسین انجام این عمل را به طور کامل بررسی کنید.

اگر قصد انجام لیزر موهای زاید را دارید ، باید شش هفته قبل از درمان ، چیدن ، اپیلاسیون و الکترولیز را محدود کنید. این امر به این دلیل است که لیزر ریشه های مو را هدف قرار می دهد ، که به طور موقت با اپیلاسیون یا زدن آنها از بین می رود.

همچنین باید شش هفته قبل و بعد از درمان از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید. قرار گرفتن در معرض آفتاب باعث می شود لیزر موهای زاید کمتر موثر باشد و عوارض بعد از درمان را بیشتر کند.


کلینیک تخصصی کاشت مو و لیزر پوست بهین