کاشت مو در اصفهان | برای افراد بدون ریش می توان کاشت انجام داد ؟

برای افراد بدون ریش می توان کاشت ریش انجام داد ؟

کاشت ریش برای افراد بدون ریش و یا مردان که به دلایلی چون سوانح سوختگی ، تصادفات و عوامل این چنینی امکان رشد سبیل و یا ریش مجدد خود را ندارند می توانند از روش کشت ریش استفاده نمایند.

استفاده از کاشت ریش و سبیل مانند کاشت موی سر می باشد و شما برای استفاده از این درمان ینز نیاز به مرکز تخصصی خواهید داشت که با مهارت بالای متخصص و  ابزار و روش های تخصصی بتواند بهترنی نتایج را برای شما داشته باشد چرا که این درمان از حساسیت بالایی برخوردار بوده و برای داشتن نتیجه ایی عالی  نیازمند مهارتی بالا می باشد ، خوشبختانه کلینیک فوق تخصصی و حرفه ایی بهین می تواند در این امر کمک کننده باشد و بهترین نتایج را برای شما عزیزان به همراه داشته باشد .

افراد پس از مراجعه به کلینیک تخصصی بهین تحت  معاینه متخصص قرار میگیرند ، متخصص نیز با توجه به شرایط شخص مشخص  می نماید که فرد به چه اندازه تراکم  مو و چه مقدار کاشت احتیاج دارد و با بررسی شرایط بانک موی شخص مشخص میکند که فرد کاندید مناسبی برای کاشت ریش  هست یا خیر .

کلینیک هین با توجه به فوق تخصصی بودن خود بهترین و آخرین روش کاشت مو را برای انجام کاشت ریش انتخاب کرده است چرا که این روش بهترین نتایج درمانی را داشته و با کمترین درد و خونریزی بدون احتیاج داشتن به ایجاد برش در منطقه برداشت فولیکول و بدون ایجاد خط اسکار بر سر افراد و همچنین با در دست داشتن تراکم بالای رشد ریش بر منطقه کاشت ریش می تواند  نتایج عالی را به همراه داشته باشد .

 کاشت مو در اصفهان | کاشت ریش برای افراد بدون ریش

نتایج کاشت ریش در مردان

زمانی که کاشت ریش برای افراد اتمام میابد و فرد روز های اولیه استراحت خود را میگذراند میتواند پس از گذشت یک هفته به زندگی عادی خود ادامه دهد و خبری از درد ، تورم و قرمزی وجود نداشته باشد و نتایج کاشت مو برای آن ها در دو ماه اول قابل رویت می باشد که بسیار نازک و اولیه می باشد و در 4 الی 6 ماه اول به رشد عالی خود خواهد رسید .

این روش با روش کاشت مو کاملا شباهت دارد با این تفاوت که کاشت ریش  حساسیت و دقت بالایی را می طلبد و متخصصین باید به جهت رشد ریش و زاویه خواب موها دقت بالایی را داشته باشند تا نتایج زیبا و طبیعی نمایان شود که برای داشتن نتیجه ایی عالی انتخاب کلینیکی صحیح کفایت کرده و افراد می توانند از درمان خود مطمئن باشند .

مطالب پیشنهادی :