کاشت مو در اصفهان | رابطه جنسی بعد از کاشت مو

نزدیکی بعد از کاشت مو 

رابطه جنسی بعد از کاشت مو جز یکی از موضوعات مهم در کاشت مو و یا رابطه زناشویی می باشد به طور کلی توصیه می شود از رابطه جنسی بعد از کاشت مو بپرهیزید و به نوعی دیگر هر فعالیتی که باعث افزایش تحرکات بدنی می شود باید کنار گذاشته شود حال سوال اینجاست که چرا نزدیکی بعد از کاشت مو توصیه نمی شود؟

واژه کاشت مو در اصل به معنای پیوند طبیعی می باشد. در گذشته کاشت مو توسط عمل های جراحی سنگین ، نامنظم و بی کیفیت ،هزینه های بالا ، مدت زمان طولانی انجام کاشت مو ،عوارض زیاد و دوران نقاهت بلند مدت انجام می شد ،اما امروزه از کاشت مو دیگر حتی به عنوان جراحی هم به خاطر سهولت در انجام روش های آن نمی توان نام برد زیرا کاشت توسط پیشرفته ترین و و بروزترین دستگاه و ابزارها به وسیله مجربترین تیم کاشت مو و بدون هیچ گونه عوارض و موارد فوق صورت می گیرد .

همانطور که می دانید در کاشت مو گرفت ها از ناحیه بانک مو برداشت می شوند و در فضاهای مورد نیاز پیوند زده می شود و پس از کاشت مو باید مواردی را رعایت کرده و از انجام برخی از فعالیت ها پرهیز کنید . زمانی که کاشت مو انجام داده اید گرفت های کاشته شده و پوست سر شما بسیار حساس می باشند و ممکن است به هر تغییراتی واکنش نشان دهند.

نزدیکی بعد از کاشت مو باعث بالا رفتن هیجان و صرف انرژی بسیار می شود که ممکن است برای موهای کاشته شده شما مضر باشد در واقع تحت هیچ شرایطی نباید فشاری روی پوست سر شما وارد گردد .
از طرفی دیگر رابطه جنسی بعد از کاشت مو باعث افزایش کارکرد قلب می شود که این امر در نتیجه کاشت مو تاثیر می گذارد چرا که به دلیل فعالیت بدنی و همچنین فعالیت جنسی ممکن است گردش خون به درستی صورت نگیرد .

بیشتر بخوانید : 


ارتباط با کلینیک تخصصی بهین