کاشت مو در اصفهان | فعالیت های ورزشی بعد از انجام کاشت مو

کاشت مو و تمرینات ورزشی 

ورزش کردن حرفه ای یا ورزش سنگین و فعالیت های بدنی پر تحرک مانند ورزش بدنسازی و فوتبال تا حدود حداکثر 30 تا 45 روز بعد از کاشت مو جایز نیست. جهت کسب اطلاعات کامل در مورد ورزش های مختلف و زمان مجاز نبودن به انجام فعالیت بعد از کاشت مو با کلینیک بهین تماس بگیرید . 

ورزش بعد از کاشت مو

توصیه ها و مراقبت های بعد از پیوند مو  به منزله ضمانت نامه ای برای یک پیوند موی موفق، با کیفیت و دلخواه شما عزیزان خواهد بود، چرا که رعایت این توصیه ها و مراقبت ها که از طرف مشاور و یا پزشک متخصص به شما ارائه می گردد، برای تسریع در کسب نتیجه ی مطلوب کاشت مو و برگرداندن ظاهر زیبای شماست.

بعد از عمل کاشت موی طبیعی به شما توصیه می شود که از انجام فعالیت های سنگین مانند ورزش پرهیز کنید زیرا ورزش و فعالیت های پرتحرک دیگر موجب آسیب رسیدن به فولیکول های تازه کاشته شده می شود که حساسیت بسیاری بالایی دارند. همچنین اگر گرافت های موی شما به روش FUT برداشته و پیوند شده باشند در قسمت بانک موی شما که در پشت سرتان قرار دارد، قسمت برداشت شده بخیه خورده و به همین دلیل فعالیت هایی که باعث آسیب رسیدن به زخم محل برداشت و بخیه ها شود به شما توصیه نخواهد شد.

اگر شما به سلامتی خود اهمیت می دهید و ورزش جزئی از برنامه های روزانه شماست و یا حتی ورزشکار حرفه ای هستید باید بدانید که تا 45 روز بعد از انجام عمل  پیوند مو ورزش می تواند برای گرافت های تازه کاشته شده خطر ساز باشد. شما حدود 2 ماه بعد از عمل کاشت مو می توانید با خیال راحت به انجام فعالیت های ورزشی خود بازگردید و مثل گذشته، اینبار بدون داشتن نگرانی در مورد قسمت های کم مو و طاس سرتان با اعتماد به نفس بالاتر و اشتیاق بیشتر به زندگی خود بازگردید و از داشتن ظاهر زیبا لذت ببرید.


کاشت مو در اصفهان | کلینیک بهین