کاشت مو در اصفهان |  تقویت موهای کاشته شده

تقویت موهای کاشته شده

 تقویت موهای کاشته شده چگونه انجام می گیرد ؟ به طور کلی موها به رسیدگی و تقویت بسیاری برای سالم بودن و خوش حالت بودن نیاز دارند ، حال  چه بسا که موها کاشته شده باشند در این صورت رسیدگی و مراقبت از آن ها چندین برابر بیشتر  می شود .
خوشبختانه کاشت مو،  نتیجه ایی کاملا قطعی داشته و تا کنون ریزش موی مجدد را به همراه خود نداشته است اما با این حال مو نیاز به رسیدگی دارد و برای تقویت مو های کاشته شده خصوصا در روز های اول باید کوشید
در قدم اول باید تمامی توصیه های متخصص مربوط در زمینه کاشت مو توجه و رعایت شود از جمله  پرهیز از شستشوی زیاد سر در روز های اول ، پرهیز از قرار گرفتن در نور مستقیم آفتاب ، پرهیز از ورزش های سخت و سنگین ، استفاده از دارو های مخصوص ، پرهیز از مصرف سیگار که تمامی نکات گفته شده  باید رعایت شود .

نکته بعدی در تقویت مو های کاشته شده می توان به استفاده از روش مزوتراپی اشاره کرد ،  نقش اصلی مزوتراپی به جریان انداختن خون و تحریک کلاژن در سلول های مو می شود و با این کار مو ها را تقویت نموده و سبب پر پشتی و طول قطر مو ها می شود ، این  روش با استفاده از تزریق ویتامین ها و مواد مفید  بر سطح رویی سر  با استفاده از سوزنی بسیار ریز صورت میگیرد لازم به ذکر است که نوع مواد تزریقی  با توجه به تشخیص و نسخه متخصص بر حسب نیاز مراجع اجرا می گردد همچنین در مواقعی مصرف امپول های بیوتین و بپانتین برای افراد در جهت افزایش سریع مو ها ، جلوگیری و پیشگیری از ریزش مجدد مو ها ، سرعت بخشی در عملکرد درمانی کاشت مو  و .. توصیه می گردد .

کاشت مو در اصفهان | رشد مو بعد از کاشت مو

رعایت نکات روزمره در جهت تقویت مو های کاشته شده

متخصص کاشت مو در جهت تقویت موهای کاشته شده دررسیدن  رشد ، سلامتی ، ماندگاری و  زیبایی بیشتر موها  رعایت نکاتی را از قبیل تغذیه مناسب تاکید و توصیه می کند که به شرح برخی از این موارد مهم و با اهمیت می پردازیم .
در ابتدا افراد باید از مصرف غذاهای چرب بپرهیزند خصوصا در هفته اول باید سوپ و سالاد های سبک را جایگزین غذاهای چرب برای مصرف کنند، مورد بعدی مصرف پروتتئین ، امگا 3 و ویتامین ها می باشد که مصرف آن ها  ضروری و در مواقع نیاز تزریق این مواد با تشخیص متخصص از طریق مزوتراپی توصیه می گردد ، نکات دیگر در تقویت موهای کاشته شده نوشیدن مکرر از آب  و همچنین مصرف قرص آهن با توجه به نیاز فرد می باشد و افراد تا حد ممکن باید مصرف شکر و نمک خود را در زنجیره غذایی خود کم کنند  و ایمان اشته باشند با رعایت این نکات ذکر شده ، موهایی  سالم ، زیبا ، پر پشت و بدون ریزش را تا آخر عمر خواهند داشت .

مطالب پیشنهادی مرتبط : 

تاثیر مواد طبیعی بر تقویت موی سر

مراقبت و تقویت مو ها در برابر ریزش مو

چه ویتامین هایی برای سلامت و رشد مو لازم است ؟

کلینیک کاشت مو بهین