کاشت مو در اصفهان | تاثیر قرص زینک بر رشد مو ها

اثرات قرص زینک در رشد موهای صورت

ریزش  و رشد مو ها و حتی موهای صورت تا حد زیادی می تواند با تغذیه ارتباط داشته باشد. بسیاری از آقایان برای این که صورتشان موهایشان پرپشتی داشته باشد روش های مختلفی را به کار می گیرند غافل از این که به تغذیه و دریافت عناصر حیاتی در بدن خود توجه داشته باشند. روی یکی از مهمترین عناصر حیاتی است که وجود آن می تواند نقش زیادی را در رشد موهای صورت آقایان داشته باشد به همین دلیل باید به آن توجه داشته باشید.در این مطلب به اثرات قرص زینک در رشد موها خواهیم پرداخت.

قرص زینک برای رشد موها چه تاثیراتی دارد؟

قرص زینک در صورتی که توسط متخصصان زیبایی تجویز شود و مصرف آن هم به مقدار لازم صورت گیرد میتواند فواید قابل توجهی را برای فرد به دنبال داشته باشد. مصرف قرص زینک باعث می شود تا بافت های از بین رفته مو ترمیم شوند و به دنبال آن شاهد افزایش رشد موها باشیم. علاوه بر این افرادی که از قرص زینک استفاده می کنند پوست درخشان تری را خواهند داشت و عوامل مخرب کمتر بر روی پوستشان تاثیر خواهند گذاشت.

 کاشت مو در اصفهان اشکال ریزش مو در جهانقرص زینک برای چه افرادی ضروری است؟

به صورت  کلی افرادی که از رژیم غذایی مناسب بهره می گیرند لازم نیست تا برای رشد موهای صورت از قرص زینک استفاده کنند.این افراد می توانند به جای مصرف قرص زینک، مصرف غذاهای دریایی،تخم مرغ،سویا،گوشت قرمز و … را افزایش دهند اما افرادی که از رژیم غذایی مناسب استفاده نمی کنند برای افزایش رشد لازم است تا از مکمل های قرص زینک که متخصصان آن را تجویز می کنند بهره مند شوند.

قرص زینک در چه مواردی تاثیر گذار نخواهد بود؟

قرص زینک در مواردی هم نمی تواند تاثیری داشته باشد به همین علت باید توجه کافی را به آن داشته باشید.در صورتی که در قسمت های مختلف صورت فرد هیچ مویی وجود نداشته باشد قطعا قرص زینک هیچگاه نمی تواند معجزه کند. این افراد برای افزایش رشد مو می توانند از روش های موثر مانند کاشت مو استفاده کنند. با استفاده از کاشت مو می توان به راحتی به درمان ریزش موس سر ابرو و ریش پرداخت و در کمترین زمان ممکن شاهد رشد موهای جدید بود.


بیشتر بخوانید : 

راهکار های طبیعی جلوگیری از ریزش مو

چه زمانی می توان اقدام به کاشت ریش کرد ؟

هورمون ها چه تاثیری بر رشد و ریزش مو دارند ؟