کاشت مو در اصفهان - شامپو مناسب برای کاشت مو کدام است ؟

شامپو مناسب برای کاشت مو

اینکه از چه شامپو یی بعد از کاشت مو استفاده کنیم و یا شامپوی مناسب موهای کاشته شده یا شامپوی مخصوص کاشت مو، در بازار وجود دارد یا نه، مسائلی هستند که بسیاری از داوطلبان کاشت مو درباره آن سئوال دارند. نحوه شستن مو بعد از کاشت مو، یکی از موارد مهمی است که هم پزشکانی که این عمل را انجام می دهند، در مورد آن حساس هستند و سفارش می کنند و هم خود افرادی که عمل کاشت مو انجام داده اند.

حتما به تبلیغاتی در این زمینه در اینترنت و یا مطبوعات برخورده اید که در آنها از شامپوهای تقویت کننده برای کسانی که بعد از عمل کاشت مو به دنبال تهیه آن هستند، نام برده و این دسته از شامپوها را تبلیغ می کنند. در ابتدا باید تاکید کنیم که کلیه دستورهای شستشو بعد از کاشت مو را باید از پزشک دریافت کنید چون کسی که این عمل را بر روی سر یا ابروهای شما انجام داده است بهتر می داند که چه شامپویی برای شما مناسب تر است و همچنین شستشو بعد از کاشت مو باید چگونه انجام شود.


بیشتر بخوانید : بعد از انجام کاشت مو چه غذاهایی بخوریم ؟


در واقع یکی از مراحل کاشت مو، همین نکته مهم است یعنی مراقبت پس از کاشت مو هنگام استحمام. البته این مسئله موارد مهمی نیز در کنار نوع شامپوی مصرفی برای کاشت مو، شامل می شود از جمله نحوه شستن سر، استفاده یا عدم استفاده از صابون، نحوه ماساژ دادن در حمام و سرانجام چگونگی خشک کردن موها همه در کنار هم اهمیت دارند و پزشک کاشت مو در این میان به دلیل اهمیت این امر باید تمام نکات لازم و مهم در این زمینه را به فرد گوشزد و به دقت توضیح دهد.

اما اینکه چه شامپویی بعد از کاشت مو استفاده شود و اینکه شامپوی مخصوص کاشت مو کدام است و آیا برای فولیکول های موهای کاشته شده مفید هستند یا خیر، مسئله ایست که با بررسی موارد زیر تا حد امکان سعی می کنیم آنرا پاسخ دهیم:
– فرمولاسیون شامپو (فرمول شیمیایی و ترکیبات شامپو)
– داشتن قابلیت کاهش سوزش و یا خارش تارموهای کاشته شده، ضدعفونی کننده، کاهش دهنده التهاب.
– داشتن حالت آنتی اکسیدانی و یا ترکیبات لیپوزیمی برای مو
– تنظیم چربی سر و جلوگیری از ایجاد شوره در پوست سر
– میزان PH شامپو کاشت مو


کاشت مو اصفهان