کاشت مو در اصفهان - پیوند ریش

چه کسانی می توانند کاندید کاشت ریش شوند؟

هر شخصی که می خواهد موهای ضخیم‌تر و پرتری در ناحیه صورت داشته باشد، می‌تواند متقاضی پیوند ریش باشد. فقط کافی است که به یکی از کلینیک هایی که در این زمینه فعالیت دارند، مراجعه کنید.

البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که همه کلینیک های کاشت مو، عمل پیوند ریش و سبیل را انجام نمی دهند. لذا تحقیق و بررسی در این زمینه نیز اهمیت دارد.
امروزه بسیاری از مردانی که دچار ریزش مو در ناحیه ریش شده اند، از جمله ریزش موی سکه ای و یا چنانچه دچار آسیب های جدی و یا سوختگی در این ناحیه از صورت شده اند، می توانند کاندید این عمل شوند.

عمل پیوند ریش ، مزایای متعددی دارد از جمله اینکه در صورت انجام صحیح آن و داشتن مهارت پزشک جراح، نتایج کاملا طبیعی خواهند بود و از جمله خط ریش بسیار طبیعی بنظر خواهد رسید.


از کاشت مو چه می دانید ؟ 

پیوند ریش
پیوند ریش

چرا از موی ریش به جای موی سر استفاده می شود؟

در اغلب کاشت موها، جراح مو را از پشت سر برمی دارد که این ناحیه را ناحیه اعطا کننده یا دهنده می نامند و آن را در قسمتی که نیاز است می کارد. موهای این منطقه از سر، بسیار مقاوم است و معمولا قابلیت و توان اینکه کاشت شود را داراست.

اگرچه همه بیماران، موی کافی در این نواحی دهنده ندارند و برخی ممکن است حتی موی فرق سر نیز نداشته باشند. در چنین مواردی، موی بدن مثلا بازوها، رانها و قفسه سینه بهترین مورد برای برداشته شدن و کاشت در نواحی مورد نظر است.

گاهی مواقعی پیش می آید که یک بیمار در این قسمت های بدنش نیز مو ندارد، که در این حالت، موهایی از دیگر قسمت های صورت برداشته می شود و در نواحی دیگر صورت کاشت می شود.